İÇECEK

.

.

.

.

Meyve kırma makinesi Domates, elma, armut, soğan, biber, çilek, böğürtlen ve havuç vb. dahil olmak üzere çeşitli meyve ve sebzeleri ezmek ve bir sonraki adımın çalışmasına uygun olarak hammaddeleri küçük çaplı parçacıklara ezmek için kullanılır.
Meyve Kırma Makinesi Özellikleri Meyve ve sebze kırma makinesinin yapısı çekiçli dilim tipindedir, bu nedenle kırıcı tohuma zarar vermez ve renk ve lezzeti garanti eder Malzemenin yeterince ezilmesine neden olabilecek malzemenin sıçramasını önlemek için kapalı form hazne tipi tasarımı Meyve ve sebze kırıcı alma tankı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ayrıca ön arıtma ekipmanını korumak ve dengelemek için tam otomatik sıvı seviye kontrolörü de kurulur. Meyve ve sebze kırıcı, stabil çalışır ve kullanımı kolaydır.Malzeme paslanmaz çeliktir ve mükemmel yüzeyli, sağlam ve dayanıklıdır.
Borulu Meyve Ön Isıtıcı Uygulaması Borulu meyve ön ısıtıcısı enzimleri inaktive etmek, dokuyu yumuşatmak ve pastörizasyon için kullanılır. Organizasyon formu, renk ve viskoziteyi etkileyen nihai üretimin önemli bir halkasıdır. Ezilmiş elma ve domateslerin önceden kaynatılması gibi. Çıkış sıcaklığı 55-95 santigrat derece arasında değişir ve belirli proses gereksinimlerine göre ayarlanabilir. Isıtma ortamı, malzeme özellikleri veya işleme teknikleri gereksinimi temelinde buhar veya aşırı ısıtılmış sudur.

.

.

Open chat
Size nasıl yardımcı olabilirim.
3D Machine And Electronic Technologie Hoş Geldiniz.