İlaç ve Kozmetik

İlaç Fabrikaları

Sektörün gereksinimlerini karşılayacak yüksek kaliteli basınçlı yada basınçsız tankların istenilen tasarımın a göre (ASME, PED, BS,  vb.) tasarım ve imalatını gerçekleştiriyoruz. İç yüzey kalitesinde mekanik ayna polisaj ile < 0,5 μm Ra değerine kadar, daha hassas parçalarda ise elektropolisaj ile yüzey işlemi uygulamaktayız. Atmosfere açık yada kapalı şekilde tarafımızdan dizayn edilmiş tankları, yardımcı donanımları ve otomasyonu, exproof seçeneği ile imal ediyoruz. 50 litreden başlayan kapasiteler ile çok geniş bir imalat çeşitliliği sunmaktayız.

Kozmetik

Kozmetik işlemede çapraz kontaminasyonun çok önemli olduğunu biliyoruz. Çapraz kontaminasyon konusunda endişelenmenize gerek kalmadan her zaman çalışacak kaliteli kozmetik karıştırıcılar, karıştırıcılar ve tanklar üretiyoruz. Tamamen sızdırmaz bir sıhhi karıştırıcıya veya tanka ihtiyacınız varsa, topraklanmış kaynaklardan ayna cilalarına ve elektro cilaya kadar contalar ve cilalar sunuyoruz. Başarınızı garantileyen tanklar ve kozmetik üretim ekipmanları üretme kapasitesine sahibiz. Kozmetik mikserlerimizi ve üretim ekipmanlarınızı sipariş etmek için bizimle iletişime geçin..

Yanıcı Patlayıcı Malzeme Tankları

.

Ecza Proses Hazırlayıcıları

.

Basınçlı Kaplar

.

Deterjan Mixeri

Kozmetik Mikseri

Büyük üretimlerde köpük oluşturmayan temizlik ürünleri üreticisi. Manholden köpük çıkmadan jel ve şampuan yapın. Her türlü viskozite için üretim sürelerinde maksimum verimlilik ve küçük hacimlerde sizin belirlediğiniz formülü gerçeğe dönüştürüyoruz

İlaç Hazırlama Tankı

Krem Hazırlama Tankı