Tarım Sera Sulama​

3dmachineelectronictechnologie

Tarım Sera Sulama​

Arazileri ne büyüklükte ve şartlarda olursa olsun, çiftçilerimizin toprağı, bitkiyi iyi tanıyan, sulama işinden anlayan, kısacası tarımı iyi bilen, kendisini yönlendirecek, son teknolojilerden haberdar edecek uzman bir desteğe ihtiyacları var…

Tarım Sera Sulama

3D Machine Electronic Technologie de işte tam burada devreye giriyor. Dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’nin dört bir köşesinde en basit sulama projesinden anahtar teslim projelere ve tam otomatik sistemlere kadar her tipte damlama, yağmurlama, center pivot sulama projelerine imza atıyor ve doğru projelendirme sayesinde verimi ve kazancı artan çifçilerin yüzünü güldürüyor.

 

3D Machine Electronic Technologie Proje Departmanı’nın deneyimli mühendisleri, açık tarla ve seralar için damlama, yağmurlama, sisleme ve otomasyon sistemleri kurulumunda, bayilerimize ve üreticilerimize proje çizimi, uygulaması ve denetimi konularında doğrudan ücretsiz destek sağlamaktadır. Bizler doğru projeler sayesinde modern sulamanın daha geniş kitlelere yayılacağına inanıyoruz.

Toplu Sistem Yaklaşımı
3D Machine Electronic Technologie , yıllara dayanan deneyimiyle toprak, su, ürün ve iklim arasındaki ilişkiyi ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra, bitkilerin strese maruz kalmalarını önlemek amacı ile, her bir bitkinin kök bölgesine düzenli aralıklarla, sadece ihtiyacı kadar miktarda su gönderecek, randımanlı, uzun ömürlü ve ekonomik bir sistem tasarımı geliştirmiştir.

Tamamen çiftçinin ihtiyaç ve koşullarına özel olarak tasarlanan ve kurulan sistem, işletmeye alınmakta, çiftçiye eğitim verilmekte ve satış sonrası hizmetler ile düzenli olarak desteklenmektedir.

İşçilik ve gübre gibi üretim maliyetlerinin yanı sıra, sudan da tasarruf edilmesini sağlayan bu sistem, mevsimler ve yıllar boyu ürünlerin erken olgunlaşmasını ve ürünlerden yüksek verim alınmasını garantilemektedir.

 
 
 
öğe #3
Previous
Next
Open chat
Size nasıl yardımcı olabilirim.
3D Machine And Electronic Technologie Hoş Geldiniz.